Lille Ulfkærvej 1 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Lem - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lem. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

En af de seneste boliger til salg i Lem St er villaen på Lille Ulfkærvej 1 i Velling. Denne rummelige ejendom tilbyder hele 308 kvadratmeter fordelt på 10 værelser.

Med en stor grund på 3986 kvadratmeter præsenterer denne villa også udendørs muligheder, og den aktuelle udbudspris ligger på 2.995.000 DKK.

En anden ny boligmulighed i Lem St findes på Stengaardsvej 11. Denne villa er mindre med sine 167 kvadratmeter, der er fordelt på 5 værelser.

På en grund på 1471 kvadratmeter tilbyder Stengaardsvej 11 en mere overskuelig størrelse og en pris på 1.845.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga